Slávka Kellová Iné športy

5. kolo futsalovej ligy za nami

V 5. kole mestskej futsalovej ligy v Liptov aréne v Ráztokách neprinieslo so sebou žiadne neočakávané zmeny. Prvá trojica si bezkonkurenčne udržala svoje pozície.

V šlágri kola zvíťazili LM Kings nad Vrbicou 6:4 a upevnili si 3. priečku. Zaujímavosťou tohto zápasu bolo, že kvôli zápche na diaľnici domáci odohrali niekoľko minút o jedného v poli menej. Policajti si vo vyrovnanom dueli poradili s Primou taktiež 6:4. Dvojciferný výsledok videli diváci v zápase mužstiev z opačných pólov tabuľky a preto konečný rezultát 16:2 pre Mami s Pivovarskou 14 až tak neprekvapuje. Sklamanie zažil Vietor, ktorý napriek sľubnému vedeniu 2:0 dokonca nezískal ani bod a podľahol Ruži 2:4, keď posledný gól inkasoval v powerplay.

Martinček stále bojuje o svoje prvé body, dnes neuspel a prehral 2:3 s Pagáčom. Ukázal však ako sa bojuje o body, keď sa nevzdávali ani v pre nich nepriaznivom skóre 0:3 a po strelení dvoch gólov zdramatizovali záver stretnutia. V poslednom stretnutí kola si Kyma poradila s mužstvom Dream Team-u 6:1. Aj keď výsledok vyzerá presvedčivo 1. polčas zo strany Dream Team-u nebol zlý. Keby premenili šance a najmä tú za stavu 0:0, keď šli dvaja samostatne na brankára, mohlo sa stretnutie vyvíjať aj inak, ale nedali a preto konečný výsledok taký aký je.