Pavol Tomčík Hokej

Nezvládli koncovku: Mikulášania gólmi v závere prišli o všetky body

Nezvládnutá koncovka na ľade Detvy v rámci 28. kola prvej ligy stála hokejistov MHK 32 Liptovský Mikuláš v piatok večer všetky body. Jedná sa už o šiesty neúspech z ostatných deviatich duelov.

Ilustračný obrázok k článku Nezvládli koncovku: Mikulášania gólmi v závere prišli o všetky body

Mužstvo Mariána Horvátha pritom viedlo od 31. minúty po góle kapitána Kurica 1:0. Vedenie Liptákov trvalo až do 52. minúty, kedy na 1:1 vyrovnal domáci Trochta. Dielo skazy pre Mikulášanov Detvania dokonali už o niekoľko sekúndy neskôr. Na konečných 2:1 uzavrel Buda, a tak Liptákom ostali len oči pre plač.

HC 07 Detva – MHK 32 Liptovský Mikuláš 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Góly: 52. Trochta, 53. Buda – 31. Kuric
Vylúčení: 6:6
Presilovky: 0:0
Oslabenia: 0:0
Rozhodovali: Píšťanský – Vido, Mráz
Divákov: 218
Zostava MHK 32: Hollý – Školiak, Špila, Bača, Bakoš, Janči, Mezovský, Kubovčík, Klepáč – Bartík, Kuric, Broska – Leskovjanský, Piatka, Roháč – Matejka, Poliaček, Marcinko – Sťevuliak, Lištiak, Janček. Tréner: Marián Horváth