Tomáš Batiz Futbal

Tatran odohral zápas s rezervou Žiliny: O všetkom sa rozhodlo v prvom polčase

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikiuláš majú za sebou ďalší zápas. Na umelej tráve v Žiline však neuspeli.

Ilustračný obrázok k článku Tatran odohral zápas s rezervou Žiliny: O všetkom sa rozhodlo v prvom polčase

V 26. kole II. futbalovej ligy MFK Tatran Liptovský Mikuláš odohral zápas na súperovom ihrisku proti rezerve Žiliny. Liptáci nedokázali odpovedať na dva rýchle góly domácich v prvom polčase a po výsledku 3:1 odchádzajú zo Žiliny bodovo naprázdno.

MŠK Žilina B – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 3:1 (2:0)

• Góly: 39. Šušolík, 40. Gamboš, 61. Polievka – 54. Čery
  • MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol – Očenáš, Janec, S. Andrić, Poremba, Staš (46. Bellás), Kotora (61. Papaj), Čery, D. Andrić (74. Halgoš), Kucharčík, Ondrek
  • MŠK Žilina B: Mandous – Niňaj (70. Hučko), Martinček, Sluka, Klec, Pečovský, Moško, Gamboš (76. Krela), Šusolík, Polievka, Balaj (46. Lačný)