Michal Paška Futbal

V Dubnici sa zrodila remíza

Futbalisti MFK Dubnica remizovali v sobotňajšom zápase 6. kola II. futbalovej ligy s MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:1.

Mikulášania nastúpil na stretnutie v zmenenej zostave. Dôvodom boli zranenia Šupeja, Kočana a Líšivku. Dubničania si robili nádeje na prvé víťazstvo v druhej lige. V 11. minúte Gejdoš pekne našiel Rezera a ten nádherne naservíroval loptu Labaškovi (0:1), pričom si svedomie musia spytovať brankár aj obrancovia Dubnice. Po tomto góle prevzali iniciatívu v hre domáci hráči. Do hry o tri body ich vrátil nový hráč Bagin, keď v 24. minúte zužitkoval skvelú prihrávku Ižvolta. Dubnica si v prvom polčase vytvorila niekoľko sľubných akcií, ktoré však nedokázala premeniť. V druhom polčase sa hral bojovný futbal, útoky sa striedali na obidvoch stranách, ale do siete oboch tímov už ďalšie góly nepadli. Liptáci podali bojovný výkon, za čo ich odmenou bol zisk bodu na súperovom ihrisku.

Góly: 24. Bogiň – 11. Labaška Rozhodoval: Michlian
ŽK: Latiak, Paděra (obaja L. Mikuláš)