Michal Paška Futbal

V náročnom počasí vybojovali remízu

Za stáleho sneženia dnes futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš odohrali na domácom umelom trávniku ďalší prípravný zápas. S Martinom, účastníkom Majstrovstiev regiónu, remizovali 2:2.

Tatran po polčase prehrával 0:2. Po góloch Šupeja a Ballucha vybojoval remízu 2:2. Tréner Peter Kurek dal dnes šancu všetkým hráčom, ktorých mal k dispozícii. V ďalšom stretnutí sa Mikulášania predstavia už v zostave, ktorá by mala zachrániť druhú ligu.

„Stretnutie sa odohralo na náročnom teréne. Počas celého zápasu snežilo. Opäť sme inkasovali po protiútokoch. Po prestávke sa nám podarilo vyrovnať,“ zhodnotil tréner MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Podľa jeho slov to bol celkom vyrovnaný zápas. Ďalší odohrajú jeho zverenci v sobotu, predstavia sa vo Veľkom Krtíši na prírodnej tráve. Ako je známe, úvodné jarné kolo druhej futbalovej ligy, ktoré sa malo hrať v sobotu, je odložené.

ilustračné foto: autor