Slávka Kellová Hokej

Bardejov nad hokejistami z Mikuláša nemal šancu

Klub MHK32 Liptovský Mikuláš si z dnešného domáceho zápasu proti Bardejovu odniesol zaslúžanú výhru 7:2. Kým po prvej tretine viedlo mužstvo z Mikuláša 2:0, do drhej tretiny nastúpilo ako vždy s váhavým góĺovým nadšením. V poslednej časti zápasu však

Góly: 16. Pohanka (Bača, Paukovček), 20. Mravec (Pohanka, Paukovček), 32. Mravec (Pohanka), 44. Bartík (Pleva, Hyben), 51. Paukovček (Mravec), 56. Ďurný (Oravec), 60. Bartík (Pleva, Lištiak) – 26. Kohutiar (Gajdoš, Hričina), 44. Kohutiar (Hričina)

**Strely na bránu: **32:28 (11:8, 12:10, 9:10)

Vylúčenia: 4:1 na 2 min.

Presilovky: 0:1 Oslabenia: 0:0

Rozhodovali: Halecký – Gavalier, Smerek divákov: 650

Lipt. Mikuláš: Palko – Lištiak, Hyben, Petran, Bača, Kadlubiak, Kokavec, Klepáč – Bartík, Pleva, Kriška – Mravec, Paukovček, Pohanka – Ďurný, Blaščík, Legerský – Roháč, Fiala, Oravec

Bardejov: Andreanin – Pichnarčík, Gajdoš, Mojdis, Šimo, Forgáč, Rusnák – Grendel, Piatak, Molnár – Pavlovský, Caban, Cmorej – Hričina, Belušár, Kohutiar