Tomáš Batiz Správy

Cykloraňajky v Mikuláši: Poznáme dátum a miesto!

V Liptovskom Mikuláši sa aj tento rok chystajú cykloraňajky. Čo všetko je prichystané pre nadšencov dvojkolesových tátošov?

Ilustračný obrázok k článku Cykloraňajky v Mikuláši: Poznáme dátum a miesto!
Zdroj: Dnes24.sk

Mikulášska radnica zorganizuje aj tento rok akciu s názvom Cyklorňajky, v rámci ktorej sa ľudia na bicykloch môžu pri odpočívadle na cyklochodníku pri Iľanovskom moste občerstviť a naraňajkovať. Podujatie začne v stredu 22. mája o 06:15.

„Pracovný deň začnú aj vďaka takej drobnosti, ako je pohostenie na cyklochodníku, s úsmevom,“ skonštatovala Soňa Višňovská, vedúca marketingového oddelenia mesta.

Radnica v Liptovskom Mikuláši sa snaží nadviazať na úspešný ročník cykloraňajok, ktoré odštartovala v roku 2017. „Toto podujatie sme zaradili už ako tradičné aj do kampane Do práce na bicykli. Cyklisti sa radi pri nás cestou do zamestnania zastavia, dajú si chlebíček či pagáčiky, ponúknu sa čajom, zoberú si na cestu jabĺčko a pokračujú po cyklochodníku do roboty,“ uviedla Višňovská.

Mesto chce aj touto formou prispieť k životnému prostrediu v metropole Liptova. „Sme radi, že nám pomáhajú šetriť životné prostredie vďaka využívaniu tejto alternatívnej dopravy a cykloraňajky sú taká malá forma odmeny nášho mesta,“ dodala Soňa Višňovská.

Takto to vyzeralo na Cykloraňajkách v roku 2018.

FOTO: Cykloraňajky v Liptovskom Mikuláši
8
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie