Sobota 20. júl 2019 Iľja/Eliáš  21 °C
Slávka Kellová Hokej

Do Mikuláša prišla nová posila

Marián Smerčiak, Vladimír Vlk a Ján Zlocha. To sú mená troch nových členov tímu MHK32 Liptovský Mikuláš, ktorí posilnia v bojoch o play off mikulášsky káder.

Do obrany sa postavia mikulášsky odchovanec Marián Smerčiak a Skaličan Vladimír Vlk. V útoku sa predstaví odchovanec Považskej Bystrice Ján Zlocha. Skúsení hráči pomôžu mikulášskemu mužstvu vo vyraďovacích bojoch play off 1. ligy a následne v extraligovej baráži. V sobotu odohrajú svoj prvý domáci zápas proti klubu HK Trnava.

„Zobrali sme týchto starších hráčov, pretože sme mali dosť mladý káder a potrebovali sme do neho vniesť skúsenosť. Sú to hráči, ktorí majú odohratých veľa zápasov o play off a veríme, že popri nich nám vyrastú aj títo mladší hráči,“ hovorí Pavol Pavkovček, asistent trénera MHK32 Liptovský Mikuláš.

Vizitky hráčov:

Marián Smerčiak

Narodený: 24.12.1972 v Lip­tovskom Mikuláši Výška: 183 cm Váha: 87 kg Držanie hokejky: ľavá Pôsobenie: Trenčín, Slovan BA, L. Mikuláš, Guildford Flames, Reprezentácia

Vladimír Vlk

Narodený: 23.4.1968 v Skalici Výška: 184 Váha: 95 Držanie hokejky: ľavá

Ján Zlocha

Narodený: 26.10.1069 v Po­važskej Bystrici Výška: 186 cm Váha: 86 kg Držanie hokejky: ľavá Pôsobenie: Považská Bystrica, Martin, Trenčín, Metallurg Novokuzneck, Žilina

foto: hokejportal.sk, HK SNV

novy hokejti
3
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.