Tomáš Batiz Správy

Dychberúce zábery z Liptova: Nové VIDEO nás má propagovať aj v zahraničí

Prírodné a kultúrne zaujímavosti regiónu Liptov prezentuje nové 180-sekundové propagačné video. Zábery vznikali vyše roka.

Zdroj: YouTube.com

Autorom je režisér a kameraman Rastislav Hatiar, zábery vznikali viac ako rok a záujemcovia ho môžu vidieť na oficiálnom webe Liptova visitliptov.sk a na sociálnych sieťach. Používať sa bude na propagáciu regiónu na Slovensku aj v zahraničí.

„Náš región má obrovské čaro, ktoré som sa snažil zachytiť a sprostredkovať ho divákom. Je mi jasné, že do troch minút som nemohol vtesnať všetky krásy a atrakcie Liptova, ale verím, že sa mi to podarilo aspoň sčasti a moje video bude peknou pozvánkou k nám do regiónu,“ uviedol Hatiar.

Podľa riaditeľky Oblastnej organizácie cestovného ruchu (OOCR) Región Liptov Dariny Bartkovej nové video predstavuje región v jeho autentickej podobe. „S dychberúcimi horami, Liptovskou Marou, tradíciami, mestami, zábavou a všetkým tým, čím je Liptov jedinečný. Verím, že nás Slováci podporia, toto leto obzvlášť, a aj po zhliadnutí nového propagačného videa pri svojich potulkách po krajine neobídu Liptov,“ doplnila.

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie