Pavol Tomčík Futbal

Futbal: Tretí jarný zápas MFK Tatran, tretia prehra

Predohrávkou 23. kola medzi Sencom a Liptovským Mikulášom pokračovala v piatok 21. marca druhá futbalová liga. Pri Seneckých jazerách sa zrodilo tesné víťazstvo domáceho favorita.

Ilustračný obrázok k článku Futbal: Tretí jarný zápas MFK Tatran, tretia prehra

Priebežne piaty tím našej druhej najvyššej futbalovej súťaže išiel do vedenia v 18. minúte, presadil sa Trajcsik. Už o tri minúty neskôr zvýšil na 2:0 Brčák, hráč, ktorý na jeseň hrával práve za Liptovský Mikuláš. Tatranci zaznamenali čestný úspech až osem minút pred záverečným hvizdom. Z penalty znížil na konečných 1:2 kapitán Miroslav Latiak. Zverenci trénera Vladimíra Goffu tak prehrali aj v treťom jarnom stretnutí a na súperov sa aj naďalej pozerajú z posledného miesta v tabuľke.

ŠK SFM Senec – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2:1 (2:0)
Góly: 18. Trajcsik, 21. Brčák – 82. Latiak (z 11 m)
Žlté karty: 78. Hlavatovič – 89. Šavol
Rozhodovali: Kozák – Mikulaj, Žákech
Divákov: 392
Zostava MFK Tatran: Šavol – Kubena, Kucharčík, Hubočan, Mizerák, Latiak, Matič, Moravčík, Pastva, Jánošík (46. Balluch), Hanzeľ (46. Staš)