Futbal

Futbalisti Liptovského Mikuláša vyhrali v Poprade rozdielom triedy

Pred slušnou návštevou 1056 divákov ukázal hosťujúci Tatran, že srdiečko v tomto klube, po medializovaných problémoch, naplno rozhorelo a v Tatranskom derby porazili domáci Poprad rozdielom triedy.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti Liptovského Mikuláša vyhrali v Poprade rozdielom triedy

Skóre otvoril už v 21. minúte Vandraško, v druhom polčase pridal druhý gól Mário Kurák a keď sa už zdalo, že Liptáci vyhrajú v Poprade 0:2, pridal tretí gól v nastavenom čase Jánošík. Liptáci sú tak po 19. kole na krásnom 4. mieste s 32 bodmi a skóre 27:16.

Výsledok určite poslúži ako najlepšia pozvánka na zápas 20. kola, ktorý sa odohrá v Liptovskom Mikuláši a domáci Tatran v ňom privíta v sobotu 14. marca o 14.30 hod. MŠK Rimavskú Sobotu. Mikuláš24 bude pri tom.

Autor: Pavol Tomčík st.