Tomáš Batiz Futbal

Futbalový sviatok na Liptove sa blíži: Koľko zacvakáme za lístok na Viktoriu Plzeň?

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš odohrajú v rámci prípravy na novú sezónu stretnutie s prestížnym súperom. Na Liptove zavíta účastník Ligy majstrov.

Ilustračný obrázok k článku Futbalový sviatok na Liptove sa blíži: Koľko zacvakáme za lístok na Viktoriu Plzeň?
Zdroj: MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Futbaloví fanúšikovia na Liptove sa môžu tešiť na zaujímavého súpera, ktorý si v uplynulej sezóne zahral aj prestížnu Ligu majstrov. V rámci 85. výročia založenia klubu MFK Tatran Liptovský Mikuláš, privítajú mikulášski futbalisti FC Viktoria Plzeň. Stretntie sa odohrá 22. júna o 17:00.

„Sme radi, že sa nám podarilo dotiahnuť takého súpera akým je Viktoria Plzeň, ktorá je popredným tímov v Českej Republike a účastníkom európskych súťaží. Veríme, že sa nám podarí zaplniť vynovený štadión do posledného miesta. Pred a počas zápasu bude sprievodný program. V piatok bude otvorený tréning Viktorie Plzeň s autogramiádou“, zhodnotil Ján Papaj, športový riaditeľ klubu.

Na Liptov sa tešia aj samotní hráči českého klubu. „Je to pre nás istým spôsobom nová skúsenosť, ale sme radi, že môžeme byť súčasťou takéhoto futbalového sviatku. Ja osobne prostredie dobre poznám, takže sa na akciu veľmi teším. Verím, že príde veľa divákov a bude to príjemný zážitok pre všetkých zúčastnených,“ uviedol Adolf Šádek, generálny manažér Viktorie Plzeň.

Vstupenky na priateľský futbalový zápas MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FC Viktoria Plzeň sú dostupné na sekretariáte klubu a po novom už aj v meste v OC Jasná predajni KIOSK Jasná /novinový stánok/. „Vstupné na zápas je 10€. Členovia MFK Tatran L. Mikuláš , ktorí majú zaplatené členské na rok 2019, majú vstupenky grátis a lístky si môžu vyzdvihnúť lístky na sekretariáte klubu,“ informuje klubový web MFK Tatran.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie