Gólová prestrelka na Záhorí: Liptáci sa so sezónou rozlúčili víťazstvom

Pri poslednom zápase v sezóne 2016/2017 si diváci prišli na svoje. Oba tímy ich potešili viacerými gólmi.

Ilustračný obrázok k článku Gólová prestrelka na Záhorí: Liptáci sa so sezónou rozlúčili víťazstvom

Liptáci mali dobrý vstup do zápasu, po tom čo ich už v 3. minúte poslal do vedenia. Ró. Huna, o pár sekúnd neskor zvýšil na 2:0 J. Sukeľ. Skóre sa menilo až v závere prvej tretiny ešte znížil Kotzman.

Gólová nádielka

V 23. minúte sa z vyrovnania tešili domáci, ktorí vyrovnali po individuálnej akcii Halabrín. O pár minút neskôr sa skoro opäť menilo, keď Skaličanov poslal prvýkrát do vedenia Kotzman. Strelecké hody na Záhorí pokračovali – Janáč v presilovke zvýšil 4:2. Liptáci vzápätí zabrali a vyrovnali zásluhou J. Sukeľ a Ró. Hunu.

Hattrick Sukeľa

Tretia tretina začala taktiež gólovo. Už v 41. minúte sa presadil Petráš, no netrvalo dlho a o pár sekúnd vyrovnal M. Sukeľ. V 43. minúte skóroval Halabrín, ale o víťazstve Liptákov rozhodli Mezovský s J. Sukeľom.

HK Skalica – MHK 32 Liptovský Mikuláš 6:7 (1:2, 3:2, 2:3)

Góly a asistencie:20. Kotzman (Kučera, Hluch), 23. Halabrín, 25. Kotzman (Petráš), 27. Janáč (Vereš, Škápik), 41. Šimon Petráš, 43. Halabrín (Ivičič) – 3. Huna (Mezovský, Huna), 4. Sukeľ (Sukeľ, Vybíral), 29. Sukeľ (Sukeľ), 38. Huna (Piatka), 42. Sukeľ (Sukeľ), 46. Mezovský (Piatka), 47. Sukeľ (Burzala, Števuliak)

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Durný – Kadlubiak, Bagin, Luža, Burzala, Oravec, Šiška, Moravčík, Mezovský – Langhammer, Vybíral, Brezniak – M. Sukeľ, J. Sukeľ, Števuliak – Lištiak, Kabáč, Laco – Ro. Huna, Piatka, Ri. Huna