Pavol Tomčík Hokej

Hokejisti Liptovského Mikuláša sa s rokom 2013 rozlúčili víťazstvom!

Hokejisti Liptovského Mikuláša sa s rokom 2013 rozlúčili domácim víťazstvom s neďalekou Spišskou Novou Vsou. Súper zo Spiša si v rámci 31. kola odniesol prehru 2:5.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti Liptovského Mikuláša sa s rokom 2013 rozlúčili víťazstvom!

Do vedenia pritom išli v 8. minúte zásluhou Cutta práve hostia. O sedem minút neskôr vyrovnal Roháč a v 23. minúte naklonil misky váh na stranku MHK 32 Bartík. Spišiaci sa k obratu naposledy nadýchli v 28. minúte. Ihnaťo vyrovnal na 2:2 a začínalo sa odznova. Ešte do konca prostrednej časti hry však Piatka strhol vedenie na stranu Liptákov a v záverečnej dvadsaťminútovke dielo dokonali Mezovský s Vartovníkom. „Horváthovci“ po presvedčivej výhre 5:2 zaznamenali tretie víťazstvo v rade.

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HK Spišská Nová Ves 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Góly: 15. Roháč, 23. Bartík, 39. Piatka, 49. Mezovský, 60. L. Vartovník – 8. Cutt, 28. Ihnaťo
Rozhodovali: Bachúrik – Vido, Tvrdoň
Vylúčení: 1:3
Presilovky: 1:0
Oslabenia: 1:0
Divákov: 650
Zostava MHK 32: Hollý – Bakoš, Bartík, Broska, Klepáč, Kuric, Marcinko, Piatka, Školiak, Špila, Vartovník, Leskovjanský, Matejka, Poliaček, Roháč, Sajko, Janček, Janči, Lištiak, Mezovský, Števuliak. Tréner: Marián Horváth

Najbližšie doma až 5. januára

Prvá hokejová liga má teraz niekoľkodňovú sviatočnú prestávku. Mužstvo MHK 32 sa súťažne najbližšie predstaví tretieho januára, na ľade lídra z Bardejova. O dva dni neskôr pricestujú na Liptov štvrté Michalovce a následne i druhá Senica.

32. kolo Bardejov – MHK 32 (3.1. o 17:30)
33. kolo MHK 32 – Michalovce (5.1. o 17:00)
34. kolo MHK 32 – Senica (8.1. o 17:00)