Pavol Tomčík Hokej

Gólovo sa blysol v Poprade Cibuľa a tak aj jeho zásluhou Liptáci necestovali domov naprázdno. Prvý prípravný zápas pred novou sezónou trénerovi Spišákovi vyšiel nad očakávanie.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti MHK32 Liptovský Mikuláš odohrali svoj prípravný zápas v Poprade: Zaslúžene zvíťazili

HK Poprad – MHK 32 Liptovský Mikuláš 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

• Góly: 20. B. Rapáč, 38. Paukovček – 1. A. Laco (Cibuľa, J. Sukeľ), 28. Cibuľa (Marcinko), 42. Cibuľa (Marcinko)

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Dovina (Dzuroška) – Mezovský, Janči, Kadlubiak, Holiga, Burzala, F. Oravec, Mat. Bača, I. Oško – Marcinko, Kuric, Bartík – A. Laco, Cibuľa, J. Sukeľ – Janček, Piatka, P. Oško

Liptáci začali zápas svižne a vedenia sa ujali už v 1. minúte. Poprad vyrovnal až v závere tretiny. Druhá tretina bola podobná tej prvej a skončila taktiež nerozhodne 1:1. O všetkom tak rozhodol gól Cibuľu v tretej tretine.

Pavol Paukovček- tréner Popradu: „Vedel som že Liptáci sa budú chcieť v Poprade ukázať a moje predpoklady sa aj naplnili. Sme v období prípravy a tak nám zápas s Mikulášom pomohol. Výsledok nie je pre nás dôležitý, stále totižto skúšam hráčov do jednotlivých formácií. Mikulášu k víťazstvu blahoželám.“

Autor: Pavol Tomčík st.