Pavol Tomčík Hokej

Hokejová prvá liga má za sebou ďalšie kolo: Mikuláš víťazne!

V 7. kole prvej hokejovej ligy v stredu podvečer na seba v Liptovskom Mikuláši narazili domáci MHK 32 a hosťujúce Topoľčany. Duel so sebou priniesol štyri góly.

Ilustračný obrázok k článku Hokejová prvá liga má za sebou ďalšie kolo: Mikuláš víťazne!

280 prítomných divákov ich zo strany svojich miláčikov videlo tri. Do streleckej listiny sa v prvej tretine postupne zapísali Marcinko (1:0) a Kuric (2:0), na konečných 3:1 upravil v 55. minúte Bartík. Len pre doplnenie, hostia v polovici stretnutia znižovali na 1:2 Záhorským.

Liptáci vyhrali aj predchádzajúci duel, 26. septembra zdolali taktiež pred vlastným publikom Považskú Bystricu vysoko 6:1 a tak, pevne veríme, že naštartovali novú víťaznú sériu. Tri body zo zápasu proti Topoľčanom môžu zverenci trénerského dua Horváth – Droppa potvrdiť v piatok 3. októbra proti Senici. Hrať sa bude opäť v Liptove.

Zostava MHK 32: Hollý – Mezovský, Školiak, Holiga, Kadlubiak, Nitriansky, Moravčík, Oravec – Kuric, Poliaček, Bartík, Trochta, Macík, Marcinko, Divok, Uhrík, Klimčík, Legerský. Tréner: Marián Horváth

Na snímke: Peter Bartík (foto: Magdaléna Nahalková)