Ján Papaj o skvelých výsledkoch mikulášsku Tatranu: Užívame si to!

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš majú za sebou skvelé zápasy, ktoré ich vyniesli na popredné miesta. Tatranu patrí po 16. kole druhé miesto v tabuľke II. ligy.

Tomáš Batiz
Ilustračný obrázok k článku Ján Papaj o skvelých výsledkoch mikulášsku Tatranu: Užívame si to!
Foto: Tomáš Batiz

Liptáci si zabezpečili druhé miesto víťazstvom v zápase 16. kola, keď na domácom trávniku zdolali Komárno 2:1. „My sme vedeli, že Komárno má kvalitné mužstvo. Diváci videli dobrý futbal z oboch strán. Sme radi, že sme im odplatili prehru,“ zhodnotil Ján Papaj, športový riaditeľ MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Mikulášania prežívajú skvelé obdobie. Ťahajú sériu štyroch ligových zápasov bez prehry a umiestnenie, na ktorom sa práve nachádzajú si patrične v klube užívajú. „Sme veľmi radi, že sme na vrchných priečkach tabuľky. Myslím si, že to nikto neočakával, že po minulej sezóne budeme takto vysoko. Je len na nás, ako dlho sa na špici udržíme,“ skonštatoval Papaj.

Liptovský Mikuláš zaboduje o ďalšie body na ihrisku v Šamoríne. „Majú veľmi kvalitné mužstvo. Sú tam viacerí zahraniční hráči, ktorí majú individuálnu kvalitu. Chceli by sme siahnuť na dáky ten bod, aby sme sa udržali v tabuľke čo najvyššie,“ dodal.

Zdroj: Dnes24.sk