Pavol Tomčík Kickbox

Kickbox: Martin Navrátil vo Viedni o opasok federácie WKF

Die Nacht Der 8 je názov veľkej medzinárodnej kickboxovej akcie, ktorá sa v sobotu 15. marca uskutoční vo Viedni. V osemčlennej pyramíde sa predstaví i jeden Slovák, Martin Navrátil z Liptovského Mikuláša.

Ilustračný obrázok k článku Kickbox: Martin Navrátil vo Viedni o opasok federácie WKF
Zdroj: Dnes24.sk

33-ročný člen klubu Magic Liptovský Mikuláš sa v Rakúsku pokúsi získať opasok federácie WKF, ktorý je určený pre celkového víťaza. Konkurencia je však mimoriadne silná. Vo Viedni sa okrem domácich borcov predstavia aj zástupcovia z Holandska, Ukrajiny, Česka, Rumunska, Francúzska, Maďarska, či Španielska. Bojovať sa bude v disciplíne K1 do 72,3 kilogramu.

Martina Navrátila bude v rakúskej metropole sprevádzať brat a tréner v jednej osobe Peter Navrátil a ďalší borec Magicu Vít Krajíček. Ten sa predstaví v predzápase proti domácemu pretekárovi. „Turnaj je obsadený kvalitne. Presadiť sa bude ťažké, nakoľko Martin nemal dlho zápas. Túto pyramídu berieme skôr, ako prípravu na májový dôležitý zápas vo Švajčiarsku,“ povedal Peter Navrátil, ktorý mal na mysli súboj o obhajobu titulu majstra sveta vo federácii WKU.

Foto Natália Šlepecká: Martin Navrátil vpravo

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie