Pavol Tomčík Kickbox

Kickbox: Takto sa v posledných týždňoch darilo mikulášskemu klubu

Po čase sme sa opäť spojili s Petrom Navrátilom, prvým mužom kickboxového oddielu Magic Liptovský Mikuláš. Spoločne s ním si zosumarizujeme výsledky jeho zverencov z ostatných týždňov.

Ilustračný obrázok k článku Kickbox: Takto sa v posledných týždňoch darilo mikulášskemu klubu
Zdroj: Dnes24.sk

11. máj
David Červeň sa predstavil vo švajčiarskom Oltene na akcii Fight night II. Už v prvom kole svoj duel vyhral systémom K.O. Odniesol si to Holanďan Samil Unal.

26. – 28. máj
Martin Pacas spoločne so svojim trénerom vycestoval do ruského mesta Kazaň, na tzv. Tatneft cup. Martin v druhom kole turnaja bojoval s Bielorusom Igorom Bugaenkom, po štyroch kolách však prehral na body a pre túto sezónu sa s turnajom rozlúčil.

31. máj
Krajina – Švajčiarsko, mesto – Luzern, liptovský oddiel – dvaja borci. Galavečera sa zúčastnili Richard Beňo a Martin Oršuliak. Obaja prehrali na body, ale podľa trénera to pre nich bola cenná skúsenosť.

7. jún
V Nitre sa konal slovenský šampionát v kickboxe. Z Liptovského Mikuláša sa ho zúčastnilo sedem športovcov. Majstrami Slovenska pre rok 2014 sa stali Mirko Zoller (do 60kg) a David Šubjak (do 81 kg). Bronz získal Vít Krajíček (do 71 kg).

Blížiace sa aktivity Magic LM

21.6. – turnaj v Chorvátsku
Letná prestávka
Polovica júla – začiatok prípravy
Koniec júla – klubové sústredenie v Jánskej doline
Október – Majstrovstvá sveta v Prahe

Na snímke: víťaz Mirko Zoller

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie