Jozef Milan
Futbal
KOMPLETNÝ PREHĽAD: Aktuálne futbalové výsledky v regióne
Jesenná časť futbalovej sezóny 2013/ 14 mala cez víkend na programe kompletné súťažné kolo. V pondelok vám ako prvý prinášame kompletný prehľad výsledkov všetkých liptovských tímov dospelých.
Corgoň liga – 9. kolo
◾MFK Ružomberok – Spartak Myjava 0:3 (0:1)
- 1. ŠK Slovan Bratislava 19
- 2. TJ Spartak Myjava 19
- 3. FK Senica 18
- 4. FK AS Trenčín 15
- 5. MFK Ružomberok 15
- 6. FC Spartak Trnava 13
- 7. Dukla Banská Bystrica 12
- 8. MŠK Žilina 12
- 9. FC ViOn Zlaté Moravce 11
- 10. MFK Košice 10
- 11. FK DAC 1904 Dunajská Streda 5
- 12. FC Nitra 2
Viac v článku: http://ruzomberok.dnes24.sk/…-goly-161078
2. liga – 9. kolo
◾MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK POHRONIE Žiar na Hronom Dolná Ždaňa "0:3 (0:3) ":http://mikulas.dnes24.sk/…riedy-161082
- 1. Partizán Bardejov 18
- 2. MFK Zemplín Michalovce 17
- 3. ŽP Šport Podbrezová 17
- 4. ŠK SFM Senec 17
- 5. 1. FC Tatran Prešov 16
- 6. MŠK Rimavská Sobota 15
- 7. FC ŠTK 1914 Šamorín 12
- 8. FC Spartak Trnava B 12
- 9. MFK Dubnica 8
- 10. FK Pohronie 7
- 11. FK Slovan Duslo Šaľa 5
- 12. MFK Liptovský Mikuláš 3
Majstrovstvá regiónu STRED – 7. kolo
◾Z. Poruba – L. Štiavnica 0 : 0
- 1. ŠK Javorník Makov 24
- 2. Baník Kalinovo 22
- 3. FK Rakytovce 16
- 4. FK 34 Brusno – Ondrej 15
- 5. Družstevník Liptovská Štiavnica 13
- 6. KINEX Bytča 13
- 7. Tatran Krásno nad Kysucou 11
- 8. 1. FC Teplička n/Váhom – D. Tižina 11
- 9. MŠK Kysucké Nové Mesto 10
- 10. LAFC Lučenec 10
- 11. FK Čadca 9
- 12. FK Pohronie Žiar n. Hr. / D. Ždaňa B 9
- 13. ŠK Závažná Poruba 8
- 14. MFK Nová Baňa 8
- 15. CSM Tisovec 7
- 16. ŠK Badín 7
IV. liga SEVER – 7. kolo
◾L. Hrádok – L. Lúčka 3 : 0
- 1. OŠK Baník Stráňavy 14
- 2. FK Slovan Trstená 14
- 3. ŠK Tvrdošín 13
- 4. ŠK Turčianská Štiavnička 13
- 5. ATTACK Vrútky 10
- 6. Tatran Oravské Veselé 10
- 7. Oravan Oravská Jasenica 10
- 8. Tatran Bytčica 9
- 9. TJ Družstevník Belá – Dulice 8
- 10. FK Predmier 8
- 11. OŠK Rosina 8
- 12. REaMOS Kysucký Lieskovec 7
- 13. ŠKM Liptovský Hrádok 7
- 14. Cementáreň Lietavská Lúčka 6
V. liga sk. B – 7. kolo
- ◾Bešeňová – Černová 2 : 1
- ◾Dražkovce – Dúbrava 2 : 0
- ◾Demänová – Lisková 1 : 0
- ◾Bobrov – LM Palúdzka 3 : 1
- ◾Diviaky – Likavka 2 : 0
- 1. OŠK Bešeňová 18
- 2. ŠK Dynamo Diviaky 18
- 3. Máj Ružomberok – Černová 16
- 4. MŠK Fomat Martin B 13
- 5. ŠK Demänová 13
- 6. FC TVS Kláštor pod Znievom 13
- 7. ŠK Olympia Bobrov 11
- 8. OŠK Likavka 9
- 9. OŠK Lisková 9
- 10. ŠK Agro Baník Dúbrava 9
- 11. Družstevník Dražkovce 6
- 12. FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka 4
- 13. TJ Slovan Magura Vavrečka 6 1
- 14. TJ Sokol Zubrohlava 0
Dospelí I. trieda – 7. kolo
- ◾Hubová – Ľubochňa 1 : 1
- ◾Partizánska Ľupča – Smrečany/Žiar 0 : 3
- ◾Švošov – Liptovský Ján 5 : 0
- ◾Liptovské Sliače – Ludrová 1 : 0
- ◾Ľubeľa – Kvačany 0 : 1
- ◾Pribylina – Svätý Kríž 1 : 0
- ◾Jamník – Bobrovec 1 : 1
- 1. Švošov 18
- 2. Smrečany/Žiar 17
- 3. Ľubochňa 13
- 4. Liptovské Sliače 12
- 5. Bobrovec 11
- 6. Hubová 11
- 7. Ludrová 9
- 8. Kvačany 9
- 9. Pribylina 8
- 10. Ľubeľa 7
- 11. Liptovský Ján 7
- 12. Partizánska Ľupča 6
- 13. Svätý Kríž 5
- 14. Jamník 4
Dospelí II. trieda – 6. kolo
- ◾Komjatná – Iľanovo 2 : 2
- ◾Beňadiková – Podtureň 1 : 2
- ◾Lúčky – Východná 1 : 7
- ◾Štiavnička – Liptovská Kokava 0 : 2
- ◾Voľno – Liptovská Teplá
- ◾Liptovské Revúce – Liptovská Lúžna 2 : 0
- ◾Biely Potok – Vavrišovo 2 : 2
- 1. Podtureň 16
- 2. Východná 15
- 3. Liptovská Kokava 13
- 4. Iľanovo 11
- 5. Vavrišovo 9
- 6. Beňadiková 9
- 7. Liptovská Teplá 9
- 8. Biely Potok 8
- 9. Lúčky 8
- 10. Štiavnička 6
- 11. Liptovské Revúce 6
- 12. Liptovská Lúžna 5
- 13. Komjatná 1
Dospelí III. A trieda – 3. kolo
- ◾Liptovská Osada – Kalameny 2 : 1
- ◾Hrboltová – Stankovany 1 : 1
- ◾Gôtovany – BešeňováB, Ivachnová 1 : 5
- ◾Valaská Dubová – Liptovské Vlachy 7 : 1
Dospelí III. B trieda – 5. kolo
- ◾L.Ondrašová – Voľno
- ◾Liptovský Ondrej – Veterná Poruba 0 : 0
- ◾Uhorská Ves – Kráľova Lehota 5 : 1
- ◾Hybe – Prosiek 5 : 0
- ◾DemänováB, P. Lehota – Bobrovec B 2 : 2
- ◾Ploštín – Liptovský Trnovec 1 : 1
- 1. Uhorská Ves 12
- 2. Liptovský Trnovec 10
- 3. Hybe 7
- 4. Prosiek 7
- 5. Demänová BP. Lehota 7
- 6. Kráľova Lehota 7
- 7. Veterná Poruba 5
- 8. Liptovský Ondrej 5
- 9. Ploštín 4
- 10. L. Ondrašová 3
- 11. Bobrovec B 2
foto: ilustračné, zdroj: tasr/ ssfz.sk/ lfz.sk;
Zdroj: Dnes24.sk