Tomáš Batiz Rôzne

Krásne gesto Mikulašanov: Zdravotníkom dodali množstvo energie

Zdravotníci na celom Slovensku budú v nasledujúcich mesiacoch potrebovať veľa energie. Výnimkou nie sú ani tí z liptovskomikulášskej nemocnice.

Ilustračný obrázok k článku Krásne gesto Mikulašanov: Zdravotníkom dodali množstvo energie
Zdroj: Liptovská nemocnica

Doktori, sestričky a všetci zdravotníci sú v posledných dňoch v maximálnom vyťažení. Práve zdravotníci sú počas šírenia koronavírusu v prvej línii. Aby lepšie zvládli náročné dni, dostali pomocnú ruku od dvoch Mikulášanov, ktorí sa s nimi podelili o zdroje energie.

„Naši zamestnanci si budú môcť doplniť energetické zásoby aj vďaka Marekovi Benikovskému a Andrejovi Čatlochovi, ktorí nám priniesli veľmi cenné dary v podobe kávy a zdravých potravín (med, sušené ovocie, čaje) z ich predajní. Zo srdca ďakujeme obom pánom za ich podporu a veľmi si vážime, že aj v týchto pre nich ťažkých časoch myslia na našich zdravotníkov,“ uviedla Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš na svojom oficiálnom Facebooku.

„Viedol ma k tomu pocit bezmocnosti. Vedel som, že je to správna myšlienka. Naša prevádzka je v súčasnosti zatvorená, takže aspoň takýmto spôsobom sme chceli pomôcť,“ skonštatoval Marek Benikovský, majiteľ pražiarne.

Dajte LIKE na náš Facebook a Instagram a máte vždy čerstvé info z Liptovského Mikuláša a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie