Slávka Kellová Kultúra

LA GIOIA v Mikuláši, súťažte o vstupenky

Originálne slovenské spevácke trio La Gioia „je na dračku“. Kamkoľvek prídu vypredávajú hľadiská a teraz si to namierili priamo do Liptovského Mikuláša. V stredu 20. júna sa môžete stať svedkom jedinečného hudobno-speváckeho vystúpenia.

La Gioia prezentuje hudobný štýl pop operu, ktorý spája populárnu hudbu a operný spev. Ich repertoár tvoria nie len skladby svetovej hudobnej scény, ale najmä pozoruhodné úpravy známych slovenských a českých hitov, ktoré v ich podaní znejú doteraz nepočutým, originálnym spôsobom.

La Gioia v preklade z talianskeho jazyka znamená radosť. A práve s radosťou, hispánskym temperamentom a talianskou vášňou prichádza známe trio, aby ponúklo nevšedný a na slovenskej hudobnej scéne jedinečný hudobný zážitok. Jeden z vás, ktorý nám odpovie správne na súťažnú otázku získa dve vstupenky na ich **liptovskomi­kulášske vystúpenie 20. júna v Dome kultúry o 18:00. **

Podmienky súťaže: ** Trvanie súťaže: od 7. júna do 13. júna 2012 **Súťažná otázka: Ako sa volajú v civilnom živote traja speváci z La Gioie?

Svoje odpovede nám môžete posielať na adresu slavakellova@gmail.com (slavakellova @ gmail.com) spolu s celým menom, adresou a telefónnym číslom.

foto: la gioia

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie