Tomáš Batiz Správy

Liptáci čakajú na víťazstvo: Šancu na zmenu budú mať v Púchove

Futbalisti Liptovského Mikuláša odohrajú druhý zápas v sezóne. Predstavia sa na ihrisku v Púchove.

Ilustračný obrázok k článku Liptáci čakajú na víťazstvo: Šancu na zmenu budú mať v Púchove

V 2. kole II. futbalovej ligy MFK Tatran Liptovský Mikuláš odohrá zápas na súperovom ihrisku proti Púchovu. Duel ma výkop v sobotu, 27.7.2019, o 17:30.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš prvé kolo odohral na vlastnom štadióne proti rezerve Ružomberka. Po viacerých domácich veľmi dobrých šanciach v dvanástej minúte otvoril na strane hostí stav zápasu Kružliak. Tatran bol po inkasovanom góle otrasený a do prestávky už prehrával rozdielom dvoch gólov, keď sa presadil Dopater v 30. minúte. V druhom polčase sa už stav zápasu nezmenil a tak sa liptovské derby skončilo výsledkom 0:2 a Ružomberok si do tabuľky pripísal prvé tri body.

MŠK Púchov si svoj prvý nováčikovský duel v II. lige zahral na ihrisku Skalice. V prvom dejstve sa diváci gólu nedočkali a rovnako aj v druhom polčase na neho čakali takmer do konca zápasu. O zápase rozhodol až v 90. minúte Roman Haša, ktorý zo štandardnej situácie prekonal brankára Pilného. Púchov tak rovnako ako MFK Tatran v prvom zápase nebodoval.