Tomáš Batiz Hokej

Liptáci doma zdolali Poprad: Pozrite si reakcie hráčov a trénera, VIDEO

Hokejisti Liptovského Mikuláša uspeli na domácom ľade, keď zdolali Poprad. Po zápase panovali v kabíne pozitívne slová a radosť z ukončenia nepriaznivej série.

Ilustračný obrázok k článku Liptáci doma zdolali Poprad: Pozrite si reakcie hráčov a trénera, VIDEO

Hokejisti Liptovského Mikuláša zdolali v utorkovom domácom stretnutí 8. kola Tipsport ligy Poprad 4:3. Liptáci si pripísali iba druhé víťazstvo v tejto sezóne.

Liptáci prehrali prvú tretinu 0:2, no v prostrednej časti sa im gólmi Krišku a Richarda Hunu podarilo stretnutie vyrovnať. O všetkom napokon rozhodla tretia tretina. V 51. minúte poslal domácich vo vedenia Petran, na ktorého po chvíli nadviazal Uhrík. Popradu sa v závere zápasu podarilo znížiť na konečných 4:3 z pohľadu Liptákov.

Anton Tomko, tréner Liptovského Mikuláša: Po výsledkovo zlej prvej tretine sme si v šatni povedali, čo musíme zlepšiť. Povzbudili sme hráčov a som veľmi rád, že sa nám podarilo otočiť stav stretnutia. Nakopol nás prvý gól, ktorý sme strelili hneď po pár sekundách druhej tretiny, začali sme hrať to, čo by sme chceli ukázať na domácom ľade v každom zápase. Samozrejme, nie všetko ešte bolo tak, ako by sme si to predstavovali, ale myslím si, že za predvedenú hru počas druhej a tretej tretiny sme si zaslúžili vyhrať.

Zdroj: YouTube.com