Tomáš Batiz Futbal

Liptáci odštartovali prípravú na novú sezónu: Tréner Tomko prezradil ciele

Hokejisti Liptovského Mikuláša odštartovali prípravu na novú sezónu. Tréner Anton Tomko prezradil aj prioritné ciele klubu.

Ilustračný obrázok k článku Liptáci odštartovali prípravú na novú sezónu: Tréner Tomko prezradil ciele
Zdroj: MHK32 Liptovský Mikuláš

Liptáci absolvovali prvý tréning neďaleko zimného štadióna. Na trávniku pri plavárni sa zamerali najskôr na rozvoj sily. „Chýbal ešte Cebák, ktorý si ešte rieši bytovanie, ale pripojí sa čochvíľa. Martin Kriška mi nahlásil menšiu virózu, a tak som mu dal voľno,“ zhodnotil tréner Tomko.

Do tréningového procesu sa zapojil aj útočník Andrej Laco, ktorý ale vynechá úvod prípravy na ľade.„Nakoľko je stále ešte v rekonvalescencii po operáciách, tak pôjde na ľad až v auguste. Uvidíme teda, ako sa vyvinie jeho situácia, ako dlho ho bude limitovať zranenie,“ doplnil tréner.

„Tento týždeň využijeme na také zahriatie organizmu. Pozdvíhame dáke činky, na ľade si zakorčuľujeme a zahráme, aby keď pôjdeme do plnej tréningovej záťaže, telo tento prechod medzi odpočinkom a záťažou zvládlo,“ skonštatoval Antom Tomko.

Na otázku prítomných novinárov o ambíciách odpovedal tak, ako aj minulý rok. „Chceme hrať poctivý hokej. Hokej založený na korčuľovaní, aktivite, bojovnosti. Budeme radi za každý bod ktorý získame. Veríme, že hlavne doma budeme dominantnejší, a budeme tu zbierať body. Veríme, že nám pomôžu aj diváci. Ide o to, aby nám aj po prehratom zápase zatlieskali," dodal Tomko.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie