Tomáš Batiz Hokej

Liptáci pokračujú v príprave: Hodnotenie trénera Tomka, VIDEO

Hokejisti MHk 32 Liptovský Mikuláš majú za sebou ďalší prípravný zápas. Pozrite si hodnotenie trénera Antoma Tomka.

Zdroj: Dnes24.sk

Liptovský Mikuláš má za sebou tri prípravné zápasy, v ktorých zaznamenal dva víťazstvá a jednu prehru. Posledné stretnutie odohrali Mikulášania v utorok 13. augusta, keď zdolali Martin 3:1. „Hráme v plnej záťaži, na stretnutia neberieme ohľad. Venujeme sa dlhým tréningom, dávame hráčom zabrať. V stretnutí proti Martinu sa potvrdilo, že niektorým z nich dochádzali sily. Úvod stretnutia bol z našej strany ospalý, potom sme sa prebudili a dokázali streliť dva góly za sebou. Hráči sa ukľudnili, pribudli kombinácie," zhodnotil Tomko.

"Stále to ale nie je ono, jednotlivým útokom chýba kombinačná hra,“ skonštatoval po stretnutí tréner Liptovského Mikuláša Anton Tomko.

Tréner Liptákov dal v stretnutí prednosť najmä mladším hráčom. „Sme v záťaži, neustále meníme zostavy. Okrem brankára Zalivina a obrancu Petrana tu bola mladá generácia hráčov,“ doplnil.

Tomko bol s víťazstvom 3:1 spokojný, no upzoronil aj na chyby. „Nie je to ešte vyhraté, aj keď sa bojovalo. Na strane súpera bolo takisto vidieť množstvo chýb. Prípravné stretnutia nás však nútia pracovať na chybách, venovať sa tým oblastiam, kde nás tlačí päta.“

Hokejisti Liptovského Mikuláša najbližšie odohrajú trojdňový turnaj v Detve, kde nastúpia proti domáceho tímu, SR20 a rumunskému Brašovu.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Liptovského Mikuláša a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie