Tomáš Batiz Hokej

Liptáci privítajú Slovan: INFO o lístkoch na zápas

Hokejisti Liptovského Mikuláša privítajú na domácom ľade Slovan Bratislava. O prestížny zápas bude veľký záujem. Ako sa včas dostať k lístkom.

Ilustračný obrázok k článku Liptáci privítajú Slovan: INFO o lístkoch na zápas
Zdroj: MHK32 Liptovský Mikuláš

Hokejisti Liptovského Mikuláša odohrajú v nedeľu 15. septrebra prvý domáci zápas, v ktorom privítajú hráčov Slovana Bratislava. Klub prostredníctvom svojej oficiálnej stránky zverejnil informácie o predaji lístkov.

“V pondelok 9.9. o 12:00 spustíme online predaj lístkov cez nášho nového partnera, internetového predajcu vstupeniek,” informuje vedenie klubu na svojej oficiálnej stránke.

Na internete si budete môcť zakúpiť základné lístky na sedenie priamo na miesto a lístky na státie. V pokladni na zimnom štadióne, či už v predpredaji, alebo priamo pred zápasom, už budú predávané lístky na sedenie iba do sektoru, nie na priame miesto,” upozorňuje Paprčka z marketingového oddelenia MHK 32 Liotovský Mikuláš.

Ako ďalej informuje klub, k dispozícii bude aj predaj lístkov v pokladniach priamo na štadióne, ktorý bude otvorený od stredy 11. septrebra.

Cenu lístkov klub pred novou sezónou nezmenil. Lístok na sedenie bude stáť 5 € a lístok na státie 4 €. Zľavnené lístky si budú môcť naši fanúšikovia zakúpiť iba v pokladniach na štadióne.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Liptovského Mikuláša a okolia.

Najčítanejšie