Tomáš Batiz Futbal

Liptáci uspeli v derby proti Ružomberku: Bobčekov hetrik sa sedem minút, VIDEO

Futbalisti MFK Tatran Liptovsý Mikuláš uspeli v derby 16. kola proti Ružomberku. Strelecky zahviezdil Bobček.

Ilustračný obrázok k článku Liptáci uspeli v derby proti Ružomberku: Bobčekov hetrik sa sedem minút, VIDEO

Hostia mali raketový vstup do stretnutia, keď v rozmedzí 2. – 9. minúty skompletizoval hetrik Marek Bobček, ktorý je v Liptovskom Mikuláši na hosťovaní práve z Ružomberka. „Moje pocity boli rovnaké ako pred každým zápasom, v ktorom som nastúpil od začiatku, dať do toho zápasu všetko. A o troch góloch v priebehu siedmich minút, a ešte proti Ružomberku, sa mi ani len nesnívalo,“ uviedol pre Futbalnet trojgolový strelec.

„Góly som nevenoval nikomu, len som chcel, aby zanechali odkaz trénerovi Peckovi. V jeho mužstve sa totiž pre mňa už nenašlo miesto ani len na lavičke," povedal po stretnutí Bobček.

V 48. minúte Gábriš vyrazil Jedinákovu strelu na roh, po ktorom Ružomberok získal pokutový kop a striedajúci Kmeť ho bez problémov premenil – 1:3. V 79. minúte skóroval Richard Bartoš – 1:4 a už po troch minútach svoj samostatný únik gólovo zúročil Laura – 1:5. V 90. minúte Gábriš chytil Madleňákovu strelu po rohovom kope a krátko na to vyrazil Kmeťovu tvrdú strelu spoza veľkého vápna. V nadstavenom čase mohol Kačerík zvýšiť náskok hostí, lenže Krajčírik výborne zasiahol pri jeho strele. Vzápätí na druhej strane pridal Kmeť svoj druhý gól v stretnutí a uzavrel skóre na konečných 2:5.

Zdroj: Facebook