Liptáci v príprave úspešne: Mikuláš zdolal Martin

Hokejisti MHk 32 Liptovský Mikuláš si v príprave na novú sezónu poradili s prvoligovým tímom z Martina.

Ilustračný obrázok k článku Liptáci v príprave úspešne: Mikuláš zdolal Martin

Mikulášania odohrali dobrú prvú tretinu, keď vďaka úspešnej dvojminútovke viedli nad Martinom 2:0. Najskôr v 12. minúte otvoril skóre duelu Sukeľ, o pár sekúnd neskôr prekonal brankára Bernáta aj Piatka.

Liptáci pokračovali v útočnej aktivite a v 37. minúte navýšili vedenie po presnom zásahu Kalouseka. V závere zápasu sa domácim podarilo streliť česný zásah, keď sa presadil Nauš.

HK Martin – MHK 32 Liptovský Mikuláš 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

Góly a asistencie: 54. Nauš (Rusina, Melcher) – 12. Sukeľ (Lištiak, Oško), 13. Piatka (Vybíral, Nechaj), 37. Kalousek (Babka)

HK Martin: Bernát (Gavalier) – Ligas, Themár – Šimon, Dvořák – Rusina, Oravec – Lavička – Poliaček, Videlka, Brezniak – Paulíny, Barto, Rudzan – Rešetár, Dírer, Brveník – Nauš, Jurášek, Melcher

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Zalivin (Poburíni) – Kurali, Burzík – Parobek, Mezovský – Rolný, Droppa – Nemec, Petran – Uhrík, Ozolins, Haluška – Lištiak, Oško, Sukeľ – Nechaj, Piatka, Vybíral – Danielčák, Babka, Kalousek

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Liptovského Mikuláša a okolia.