Tomáš Batiz Futbal

Liptáci von opäť nevyhrali: S desiatimi hráčmi ratovali remízu

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš sa v jarnej časti na ihriskách súperov trápia. Tentokrát si pripísali remízu v Bardejove.

Ilustračný obrázok k článku Liptáci von opäť nevyhrali: S desiatimi hráčmi ratovali remízu

V 22. kole II. futbalovej ligy sa proti sebe stretli Partizán Bardejov a MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Prvý polčas veľa vzruchu nepriniesol, naopak v druhom polčase si diváci prišli na svoje.

Domáci sa dostali do početnej výhody v 55. minúte, keď po druhej žltej videl aj červenú kartu Kuc. Bardejov početnú výhodu pretavil aj do presného zakončenia, keď sa v 72. minúte gólovo presadil Rocheu. Tatranu sa podarilo napokon podarilo vybojovať na východe Slovenska aspoň bod. V 83. minúte rozhodol o konečnom výsledku 1:1 Kucharčík.

Partizán Bardejov – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:1 (0:0)

• Góly: 72. Rocheu – 83. Kucharčík
  • Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Berežný, Rocheu, Bartek, Belunek, Kica ©, Staško, Korijkov, Stachura, Grohoľ, Milunović
  • MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Gábriš © – Gerát, Žákovič, Staš, Lišivka, Kuc, Čery, Laura, Kačerík, S. Andrić, Kucharčík