Tomáš Batiz Futbal

Liptákom záver sezóny nevychádza: Posledný zápas odohrajú proti rezerve Žiliny

Futbalistom Liptovksého Mikukuláša nevychádza nadstavbová časť súťaže podľa predstáv.

Ilustračný obrázok k článku Liptákom záver sezóny nevychádza: Posledný zápas odohrajú proti rezerve Žiliny
60

Záver II. ligy o postup do Fortuna ligy Liptákom vôbec nevychádza. V posledných ôsmich zápasov získali iba štyri body, kvôli čomu sa prepadli až na 10. miesto tabuľky. „V tejto fáze rozhodujú detaily, ktoré nám žiaľ nevychádzajú. Posledné zápasy nie sú podľa našich predstáv,“ skonštatoval Ján Papaj, športový riaditeľ MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Futbalisti Liptovského Mikuláša pred zrakmi 580 divákov prehrali v 11. kole na ihrisku Nitry. Liptáci síce vyhrávali v prvom polčase gólom Staša, ale v druhom dejstve v priebehu desiatich minút prišli o vedenie po presných zásahoch Abraháma a Balaja.

Zverenci Jozefa Majoroša sa v poslednom zápase tejto sezóny predstavia na domácom ihrisku v stredu o 17-tej proti rezerve Žiliny. Práve so „Šošoni“ Liptáci ich v poslednom vzájomnom zápase ťahali za kratší koniec, keď prehrali 2:4. „Je to húževnatý súper, takže nás nečaká nič ľahké,“ dodal Papaj.