Tomáš Batiz Hokej

Liptákov viedol proti Zvolenu aj Ján Laco: Nahradí na lavičke trénera Tomka? VIDEO

Hokejistom Liptovské Mikuláša nevychádza aktuálna sezóna podľa predstáv. Vedenie klubu sa tak rozhodlo spraviť viaceré zmeny v kádri.

Ilustračný obrázok k článku Liptákov viedol proti Zvolenu aj Ján Laco: Nahradí na lavičke trénera Tomka? VIDEO
Foto: Magdaléna Nahalková

Pre Liptákov je to jeden z najhorší začiatkov sezóny v slovenskej najvyššej hokejovej súťaži. Mikulášania sa herne trápia a zápasy prehrávajú veľkými gólovými rozdielmi. Potvrdili to aj posledné dve stretnutia, keď najskôr Liptovský Mikuláš prehral na ľade Detvy 2:6, následne o dva dni neskôr obdobným výsledkom neuspel ani na domácom ľade proti Zvolenu.

Na prehru v Detve vedenie klubu reagovalo viacerými zmenami. V klube skončili legionári Lavrovs a Ozolins. Zmena sa dotkla aj trénerského tímu. „Prvým opatrením je, že hlavný tréner Anton Tomko bude do stredy oficiálne čerpať dovolenku. Cez týždeň si potom ešte sadneme a zhodnotíme daný stav,“ zhodnotil generálny manažér MHk 32 Liptovský Mikuláš Milan Čanky.

Stretnutie proti viedol doterajší asistent Juraj Halaj, ku ktorému sa pridala neočakávaná posila – Ján Laco. Na teraz je ale otázne, či práve Laco nahradí na trénerskom poste Tomka. „Komunikoval som s Jankom Lacom, ale na teraz by som nerád predbiehal udalosti. Predbežne sme o tejto možnosti debatovali,“ uviedol Čanky.

„Ján Laco je Mikulášan a má niečo za sebou. Bolo vidieť na striedačke, že do toho vlial novú krv,“ uviedol po zápase so Zvolenom Milan Čanky.

Hokejisti Liptovského Mikuláša sú po 10. kole Tipsport ligy na poslednom mieste so ziskom šiestich bodov. Najbližšie sa v nedeľu 13. októbra predstavia na ľade maďarského tímu v Budapešti.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie