Tomáš Batiz Kultúra

Liptovfest sa blíži: Na čo všetko sa môžeme tešiť tento rok?

Na piatom ročníku Liptovfestu bude opäť veselo. Na festivale nebude chýbať výborné jedlo aj pútavý program pre najmenších.

Ilustračný obrázok k článku Liptovfest sa blíži: Na čo všetko sa môžeme tešiť tento rok?
Zdroj: Region Liptov

Liptovfest nie je bežný letný hudobný festival, je to festival plný zážitkov, atrakcií, dobrého jedla, zaujímavých ľudí, kde nechýba ani dobrá hudba a tanec. Na festivale si nájdu program rôzne vekové kategórie, od rodín s deťmi až po mladých ľudí či skôr narodených.

„Piaty ročník festivalu Liptovfest prinesie do Liptovského Mikuláša opäť kopec zábavy a atraktívneho programu. Na tento ročník sme si pripravili aj novinku a to súťaž pre výnimočných, šikovných a zaujímavých ľudí z regiónu, oslovili sme aj tunajšie školy," povedal predseda predstavenstva Oblastnej organizácie cestovného ruchu REGION LIPTOV Ján Blcháč.

Festival začne v piatok o 15,00 hod. a bude v znamení Liptov včera – z hlavných piatkových ťahákov treba spomenúť atraktívnu prezentáciu Liptova cez minulosť, spolu so stretnutím s dravcami. Organizátori uvedú krátky dokument o ľuďoch, ktorí ovplyvnili región pod Tatrami, vystúpi východniarska skupina Drišľak, Liptovfest roztancuje DJ Fido a DJ Pavlik na „disko treske“ a na letnom kine pod holým nebom návštevníci uvidia českú komédiu Ženy v behu.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie