Pavol Tomčík Kickbox

Máme majstra sveta v kickboxe: Martin Navrátil triumfoval v Čiernej Hore!

V meste Rožaje v Čiernej Hore sa cez víkend uskutočnil zápas o profesionálneho majstra sveta v kickboxe medzi domácim Damirom Mukovičom a Martinom Navrátilom z Lipt. Mikuláša.

Ilustračný obrázok k článku Máme majstra sveta v kickboxe: Martin Navrátil triumfoval v Čiernej Hore!
Zdroj: Dnes24.sk

Člen klubu Magic Liptovský Mikuláš zvíťazil a pre Slovensko a Liptov vybojoval titul svetového šampióna: „Bojoval som proti domácemu borcovi, ktorý tam je považovaný za veľkú hviezdu. Diváci prišli najmä kvôli tomuto zápasu. Všetci očakávali, že opasok získa pre seba, čo sa mu však nakoniec nepodarilo,“ povedal spokojný šampión v low-kicku.

Domáci v sebe nezapreli horúcu balkánsku krv, keď sa s prehrou svojho favorita nevedeli a nechceli zmieriť. Martin Navrátil tak spoločne so svojim bratom a trénerom v jednej osobe Petrom prežíval po triumfe krušné chvíle: „Boli tam nejaké slovné vyhrážky, ale všetko prebehlo nakoniec v poriadku. O asistenciu sme však požiadali miestnu políciu, ktorá nás potom vyprevadila z haly a my sme následne šťastne odcestovali domov,“ dodal na záver Martin Navrátil, ktorému ľavé obočie po víkende zdobí niekoľko stehov.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie