Slávka Kellová Iné športy

Mestská futsalová liga pokračovala 4. kolom

V nedeľu 9. decembra odohrali liptovskomikulášske futsalové družstvá 4. kolo súťaže. Milo prekvapil Martinček a smola sa stále lepí na päty hráčom z Vetra.

Ilustračný obrázok k článku Mestská futsalová liga pokračovala 4. kolom

V úvodnom zápase medzi mužstvami Central a Pagáč sa zrodila zaslúžená remíza. V zápase absentovali vyložené šance. Jednu z nich v prvom polčase zahodil za stavu 0:0 mladý Hablák z Pagáča. Central môže zas mrzieť nepremenené prečíslenie, keď šli traja sami na brankára, ale Droppa sa to pokúsil riešiť individuálne a nanešťasie pre neho Central trafil len konštrukciu brány. Konečný rezultát teda znie 1:1.

Líder súťaže Fornix zakopol s Ružou. Polčasových 3:0 pre Ružu však neznamenalo nič, pretože Fornix sa nevzdával a onedlho vyrovnal na 4:4. Šťastie sa nakoniec pri obojstrannom vabanku priklonilo na stranu Ruže, ktorá prežila aj vylúčenie Kajana a zvíťazila 6:4.

Pivárska 14 si poradila s FKP 4:3, policajti však nedali kožu lacno a inkasovali rozhodujúci gól smolne až v poslednej minúte. Prekvapivo sa skončil duel obhajcu Kings s Martinčekom, keď dokázali po heroickom výkone zobrať Kings 3 body. Martinčeku sa podarilo zvíťaziť napriek tomu, že sa im zranil brankár a zápas dohrávali posledných 10 minút bez stredania piati hráči.

Sangria vyhrala až nečakane vysoko 11:2. Hetrikom sa blisol Vodička zo Sangrie. Vietor zatiaľ ani na 4. pokus nezabodoval a Prima zvíťazila 4:2. Lehotský zaznamenal 4 góly, teda pre Primu šťastné číslo 4, pre Vietor však nie. Po tomto kole vedie práve Prima a posledný je Vietor.