Tomáš Batiz Samospráva

Mikuláš má nového zástupcu primátora: K Urbanovičovi pribudne Trizna, FOTO

Známe je meno nového zástupcu primátora mesta Liptovský Mikuláš. Stal sa ním poslanec za mestskú časť Liptovská Ondrašová.

Ilustračný obrázok k článku Mikuláš má nového zástupcu primátora: K Urbanovičovi pribudne Trizna, FOTO
2
Galéria
Zdroj: Mesto Liptovský Mikuláš

Od 1. februára sa zástupcom primátora Liptovského Mikuláša stane Ľuboš Trizna. Dotvorí tak viceprimátorský tandem s Rudolfom Urbanovičom. Mikulaš24 o tom informovala Viktória Čapčíková, hovorkyňa mesta Liptovský Mikuláš.

„Pána Triznu vnímam ako skúseného, komunikatívneho, pracovitého a perspektívneho človeka. Je ochotný pomôcť pri riešení akýchkoľvek problémov obyvateľov v rámci celého mesta,“ naznačil dôvody pre vymenovanie primátor Ján Blcháč.

Ľuboš Trizna pôsobí v komunálnej politike piaty rok. „Mojím zámerom je dostať sa ešte viac medzi ľudí a riešiť ich problémy priamo s nimi. V oblasti chodu samosprávy sa primárne budem venovať kultúre, marketingu a Verejnoprospešným službám, tu plánujem presadiť rôzne inovácie. Pre dobré nápady by som chcel nadchnúť celé politické spektrum, mám záujem viac komunikovať s poslancami. Chystám sa spoločne s odborníkmi na dopravu pustiť aj do takej nepopulárnej témy, akou je parkovacia politika,“ prezradil Ľuboš Trizna.

Ľuboš Trizna (1983) vyštudoval elektrotechniku, profesionálne sa v ostatných rokoch venuje kultúre a marketingu. Je ženatý, má tri deti. Na post viceprimátora ho nominoval klub nezávislých poslancov.

FOTO: Trizna sa stal novým zástupcom primátora Jána Blcháča
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie