Mikuláš v boji o titul Naj mesto Slovenska 2018: Aktuálne sa drží v TOP 25

Od 1. apríla sa na Slovensku opäť hľadá NAJ mesto. Ako sa zatiaľ darí Liptovskému Mikulášu?

Tomáš Batiz
Ilustračný obrázok k článku Mikuláš v boji o titul Naj mesto Slovenska 2018: Aktuálne sa drží v TOP 25
Zdroj: Dnes24.sk

Súťaž o NAJ mesto a obec Slovenska vyhlásil internetový portál Slovakregion. Odštartovala 1. apríla a potrvá až do 31. októbra. Po tomto dátume spoznáme absolútnych víťazov. Práve Liptovský Mikuláš sa stal minulý rok víťazom tejto súťaže, keď so ziskom 25 901 hlasov skončil na prvom mieste pred druhým Breznom (25 756 hlasov).

V tohtoročnom súťažnom ročníku sa Liptovský Mikuláš, po takmer dvoch mesiacoch hlasovania, priebežne nachádza na peknej 23. priečke zo 140 miest.

V aktuálnom rebríčku TOP 25 však môžeme nájsť aj susedný Ružomberok, ktorý sa priebežne nachádza na 17. mieste. Krajské mesto Žilina je aktuálne na 45. priečke.

Do konca súťaže je však ešte ďaleko, a tak aj vy svojím hlasom môžete prispieť k umiestneniu nášho mesta. Zahlasovať za naše mesto môžete na www.slovakregion.sk. Hlasovať však môžu len registrovaní užívatelia, ktorí kompletne vyplnia registračné údaje. Víťazom sa stane mesto, ktoré počas trvania súťaže získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Výsledky súťaže budú známe 5. novembra tohto roku. Sledujte nás preto aj na našom facebookovom profile.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk