Slávka Kellová Hokej

Mikuláš zdolal Trebišov

V 35. kole sa prvoligovému Liptovskému Mikulášu v Trebišove podarilo poraziť domáce mužstvo. Dvomi gólmi sa "pochlapili" Bartík a Ďurný.

Góly: 57. T. Sax (L. Sax, Veľk) – 16. Bartík, 33. Ďurný (Blaščík)

Strely na bránu: 25:39 (8:13, 8:13, 9:13)

Vylúčenia: 4:4 na 2 min., navyše Mazúch 10 NESPH

Presilovky: 0:0 Oslabenia: 0:0

Rozhodovali: Jakubec – Zvrškovec, Hronský divákov: 900

**Trebišov: **Smik – Cvejn, Tomaška, Veľk, Mazúch, Bakoš, Valko, Giba, Ivančo – Králik, Ficko, Pavličko – Kučera, L. Sax, T. Sax – Vereš, Miľovčík, Leitner

**Lipt. Mikuláš: **Palko – Lištiak, Kokavec, Petran, Bača, Kadlubiak, T. Devečka, Hyben, Klepáč – Bartík, Pleva, Kriška – Roháč, Paukovček, Pohanka – Ďurný, Blaščík, Legerský – Fiala, Oravec

Marián Horváth, tréner MHK 32 Lipt. Mikuláš: Bol to veľmi ťažký zápas. Kvalitná obrana v strednom pásme, málo šancí, aj tie, čo boli, pochytali veľmi dobre chytajúci brankári. Prvú tretinu sme vyhrali 1:0, v druhej tretine sme ustáli veľký tlak domácich. Druhá tretina je naša stará slabina, ale paradoxne sme zvýšili po štandardnej situácii na 2:0. V tretej tretine sa podarilo domácim znížiť nejaké štyri minúty pred koncom. Ale nám sa nakoniec podarilo zápas udržať až do konca. Sme radi za tri body. Znovu opakujem, bol to ťažký zápas, kvalitný súper a koniec bol šťastnejší pre nás.

zdroj: Mhk32lm, TASR