Slávka Kellová Hokej

Mikuláš zdolal trnavských Gladiátorov

Liptovský Mikuláš dnes odohral druhý domáci zápas vo štvrťfinále play off s Trnavou. V prvej tretine Mikulášania začali tam kde v sobotu skončili a aj po štyridsiatej minúte bol stav zápasu 2:0. V závere zápasu padli ešte z každej strany dva góly, k

Góly: 4. Bartík (Lištiak, Pleva), 7. Zlocha (Mravec), 52. Bartík (Kriška) – 50. Hlavna (Mertel, Mišura)

Strely na bránu: 30:28 (10:7, 11:12, 9:9)

Vylúčenia: 6:9 na 2 min., navyše Mertel 10 NESPH, Hlavna 10 NESPH

Presilovky: 2:0 Oslabenia: 0:0

Rozhodovali: Majling – Hanko, Holienka

divákov: 1420

Lipt. Mikuláš: Palko (Bruncko) – Lištiak, Bača, Petran, Smerčiak, Kadlubiak, Vlk, T. Devečka, Kokavec – Bartík, Pleva, Kriška – Kuric, Paukovček, Pohanka – Ďurný, Mravec, Zlocha – Roháč, Blaščík, Oravec

Trnava: Stacho (Šúrek) – Krajčík, Krecháč, Reho, Haršáni, Kabát, Zachar, Šoltýs, Sýrny – Mertel, M. Grman, Gráčik – Jančovič, Mišura, Hlavna – Hutár, Čunderlík, Valach – Krajčovič, Schmidt, Barčák