Michal Paška Iné športy

Na úvod jari jasná výhra Old Starsu

Dnešným úvodným stretnutím odštartovala jarná časť Mestskej hokejbalovej ligy v Liptovskom Mikuláši. Tím Old Stars nezaváhal na podbrezinskom ihrisku proti súperovi z HbK Námestovo.

Dnes sa mali podľa plánu odohrať dva stretnutia, ale tím Dallasu si svoj zápas odložil a tak sa pôvodný súper z Námestova stretol s Old Starsom. Bola to jednoznačná záležitosť Old Starsu, ktorý si v úvodnej tretine zabezpečil dvojgólový náskok.

Jedným presným zásahom Hošalu domáci tím zvýšil aj v prostrednej tretine, konkrétne v 31. minúte. Gólovo najúrodnejšia bola posledná tretina, v ktorej padol poltucet gólov. Old Stars si tak na začiatok jarnej časti zaknihoval jednoznačné víťazstvo 7:2. Darilo sa najmä dvojici Hošala – Toman.

Old Stars – HbK Námestovo 7:2 (2:0, 1:0, 4:2) Góly: 6. Hošala (Toman), 9. Toman, 13. Hošala (Toman), 31. Hošala (Mikuláš), 32. Mikuláš (Hošala), 33. Machovič (Hošala), 40. Hošala (Toman) – 30. Farsk, 43. Glonek (Jendnusák).

Program v nedeľu 1. apríla 2012 Klietka – Mikuláš 24.sk (9:00 hod) Cannons – Panteri Námestovo (10:30 hod) Baničné – Black Devils (12:00 hod)