Slávka Kellová Futbal

Na úvod remíza áčka

Po dlhých rokoch sa tím MFK Tatran opäť predstavil v Bratislave. Naposledy sa klub z Liptovského Mikuláša predstavil v Bratislave pred 35 rokmi. V nedeľu si hostia odniesli remízu 1:1.

Od úvodu stretnutia boli Liptáci lepším mužstvom na ihrisku. Tomko po peknej prihrávke Urbana otvoril v 14 minúte skóre. Mikulášania ukázali vyššiu kvalitu ako petržalské mužstvo. V druhom polčase mali Liptáci viacero príležitosti na to, aby zvýšili svoje vedenie. Za nevyužité šance prišiel trest v podobe vyrovnávajúceho gólu Schranza 8 minút pred koncom stretnutia. Do konca stretnutia sa gólový stav nezmenil a tak si Mikulášania odniesli z Bratislavy cenný bod.

Góly: 82. Schranz – 14. P. Tomko, ŽK: 31. Hutta, 84. Moravčík – 45. P. Tomko, Rozhodovali: Prešinský – Mókos, Mikulaj, 800 divákov

**MFK Tatran odohrá ďalšie majstrovské stretnutie doma podľa plánu v stredu 16. marca 2011 o 15:00. Súperom bude mužstvo AS Trenčín. **

zdroj, foto: mfktatran.sk