Tomáš Batiz Správy Práca

Nový obchodný dom v Mikuláši: Práca pre stovku ľudí

Nová retailová zóna v Liptovskom Mikuláši, ktorú otvorila spoločnosť Soravia, vytvorila na severe Slovenska stovku pracovných miest.

Ilustračný obrázok k článku Nový obchodný dom v Mikuláši: Práca pre stovku ľudí
Zdroj: TASR

Celková investícia novej retailovej zóny v Liptovskom Mikulášisi vyšplhala na sumu 22 miliónov eur. Maloobchodný komplex je prvou investíciou rakúskeho developera mimo Bratislavy. „Otvoriť moderný Retail Park Liptovský Mikuláš považujeme za obrovský úspech, ktorý nás teší o to viac, že investujeme v regióne s rastúcim záujmom investorov a medzinárodných firiem," konštatoval generálny riaditeľ spoločnosti Soravia Real Estate Developement Hanno Soravia.

Park sa nachádza priamo pri západnom vjazde do mesta, vedľa zjazdu z diaľnice D1 na Liptovský Mikuláš, kde sa na ploche 9000 metrov štvorcových nachádza 15 maloobchodných prevádzok so sortimentom medzinárodných značiek. Investor plánuje v nasledujúcom kalendárnom roku rozšírenie projektu. Zákazníkmi novootvoreného maloobchodného parku by malo byť, okrem obyvateľov regiónu, aj približne 700.000 turistov, ktorí každoročne navštívia Liptov.

foto: Ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie