Obranca Moravčík po zápase v Košiciach: Dostali sme góly po zbytočných chybách

Hokejisti Liptovského Mikuláša majú za sebou tretí prípravný zápas pred štartom nového ročníka Tipsport ligy.

Ilustračný obrázok k článku Obranca Moravčík po zápase v Košiciach: Dostali sme góly po zbytočných chybách

Liptáci aj vo svojom treťom vystúpení ťahali za kratší koniec. Tentokrát bol nad ich sily súper z metropoly východného Slovenska – Košice. O výsledku bolo prakticky rozhodnuté už v prvej tretine, ktorú zverenci Pavla Paukovčeka prehrali 1:3. V ďalšom priebehu sa hra vyrovnala. Liptáci sa síce ešte v tretej tretine vzopreli súperovi, ale bol z toho iba jeden gól obrancu Baču.

„Odohrali sme dobrý vyrovnaný zápas, ale žiaľ po zbytočných chybách sme dostali góly a Košiciam podľahli. Pozitívom je, že každým prípravným zápasom je naša hra lepšia a výsledky sa určite dostavia,“ povedal po zápase Matej Moravčík, obrana Liptovského Mikuláša.

HC Košice-MHK 32 Liptovský Mikuláš 5:2( 3:1, 1:0, 1:1)

• Góly: MHk 32 LM:B. Rapáč (L.Paukovček,R­.Suchý) , M.Bača
  • Zostava: Hollý (Košarišťan) – Pacalaj, Tabaček, Sukeľ J., Sukeľ M., Uram – Kurali, Suchý, Rapáč, Paukovček, Kriška – Nádašdi, Mezovský, Piatka, Langhamer, Števuliak – Moravčík, Bača, Laco, Kabáč, Uhrík.