Sobota 20. júl 2019 Iľja/Eliáš  21 °C
Michal Paška Futbal

Odlepí sa Tatran z dna?

MFK Tatran Liptovský Mikuláš v úvodných dvoch kolách druhej futbalovej ligy nezískal ani bod a v dvanásťčlennej tabuľke je na poslednom mieste.

Domáca najtesnejšia prehra s Moldavou nad Bodvou a dvojgólové sklamanie v Dolnom Kubíne. Taká je nelichotivá bilancia futbalistov MFK Tatran po dvoch kolách novej sezóny druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže. Šancu na zmenu budú mať Mikulášania už počas tejto soboty, keď na domácom štadióne privítajú o 16:30 Lučenec.

„Prišla na nás kríza. Prelomiť ju musíme už v zápase s Lučencom,“ priznáva tréner MFK Tatran Liptovský Mikuláš Pavol Strapáč, ktorý svoje mužstvo pozná veľmi dobre. „Preto verím, že nepriaznivú bilanciu z úvodu sezóny otočíme a s Lučencom vyhráme.“

Pavol Strapáč pripomenul, že kríze sa nevyhne žiadne mužstvo. „Minulá sezóna bola z nášho pohľadu vydarená, či hovoríme o ligovej súťaži alebo úspechu v Slovenskom pohári. Odviedli sme kus poctivej roboty. Teraz sme v kríze a urobíme všetko preto, aby sme sa z nej dostali. Preto by som poprosil fanúšikov, aby nás v sobotu prišli povzbudiť a pomohli nám k víťazstvu,“ pozýva kormidelník Liptovského Mikuláša.

foto: -jvk-

tatran
1
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.