Pobijú sa o priazeň diváka

V utorok 23. augusta 2011 o 17:00 odohrajú svoje zápasy futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš i hokejisti MHK 32 Liptovský Mikuláš. Ktorému športu diváci dajú prednosť?

Michal Paška

Na hráčov MFK Tatran čaká prvé kolo Slovenského pohára. Ich súperom budú Michalovce. Mikulášanom generálka na pohárový zápas nevyšla, v sobotu na domácom trávniku podľahli Myjave 0:2.

„Na ihrisku sa predstavia hráči, ktorí zatiaľ v prvoligových zápasoch hrávajú menej. Aj napriek tomu chceme tak, ako v každom zápase, vyhrať,“ uviedol Pavol Strapáč, tréner MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Hokejisti MHK 32 sú v plnej príprave na novú sezónu. V závere týždňa uspeli na turnaji v Spišskej Novej Vsi. Ich súperom bude tím z najvyššej hokejovej súťaže, Žilina. „Víťazstvo na Spišskom pohári nás určite potešilo, ale už sme späť a naďalej musíme na sebe tvrdo pracovať. Boli to len prípravné zápasy, v ktorých tak ako my, aj súperi skúšali rôzne varianty,“ povedal tréner Rudolf Záruba.

„V zajtrajšom zápase so Žilinou určite v našej zostave nebudú zvučné mená. Šancu dáme tým, ktorí sa chcú pobiť o miesto v našom kádri. Ide o ďalšie z prípravných stretnutí, naša zostava určite nebude optimálna,“ dodal tréner.

koláž: foto archív

Tento článok nie je možné komentovať.