Slávka Kellová Hokej

Posledný domáci zápas

Na domácom ľade sa naši hráči stretli s hokejovým klubom z Prešova. Veľmi zlý úvod zápasu našťastie dokázali zvrátiť v náš prospech s bilanciou 3:2.

Piatkovým stretnutím sa mikulášsky hokejisti lúčili s fanúšikmi posledným domácim zápasom. Počas prvej tretiny to však vyzeralo tak, akoby chceli odísť bez poriadnej rozlúčky. Vlažné korčuľovanie bez gólových šancí naozaj nemalo domácich fanúšikov čím potešiť. Počas prestávky si však obe mužstvá vstúpili do svedomia a v ďalších dvoch tretinách padlo hneď päť gólov. Ako prvý sa šance chytil náš Martin Bača.

Prešovčania nám však toto vedenie nedarovali a tak Kövér nekompromisne vrátil stav na nerozhodných 1:1. Hokejový boh bol našťastie v tomto zápase naklonený nášmu mužstvu a tak nám v poslednej tretine doprial ďalšie dva góly z hokejky Pohanku a Kurica. A hoci Závacký premenil pre žlté dresy ešte jednu šancu, predsa to nestačilo na víťazstvo. Konečné skóre piatkového zápasu je teda 3:2 v prospech našich chlapcov.

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť prvý gól Martina Baču.