Slávka Kellová Futbal

Prehra mikulášskeho Áčka v Lučenci

V sobotu 2. apríla si hráči MFK Taran Liptovský Mikuláš odniesli po 23. kole 1. futbalovej ligy z Lučenca prehru.

Góly: 44. Kulík (z 11 m), 58. E. Lukáč **Rozhodoval: **Eperješi, ŽK: Kulík – Virgala, Šlosár 670 divákov

Mikulášania nastúpili na stretnutie v pozmenenej zostave, ktorá bola zapríčinená veľkou maródkou v mužstve. V prvom polčase náš tím Liptova dobre kombinoval v strede pola, ale vypracované akcie nedokázal dotiahnuť do úspešného zakončenia. Domáci hráči si nevypracovali žiadnu vyloženú šancu na vstrelenie gólu, až prišla 44. min kedy zo sporne nariadenej penalty po zákroku Virgalu na Sninského sa nemýlil Kulík – 1:0.

V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Hráči MFK Tatran pokračovali v dobrej hre, ktorú sme však nevyužili na strelenie gólov. V 58. min po akcii domáceho hráča Kulíka spálil stopercentnú šancu bývalý reprezentant Sninský, keď z dvoch metrov napálil loptu len do brankára Rakovana. Odrazenú loptu získal domáci hráč Lukáč a zvýšil na konečných 2:0.