Futbal

Tretiu ligovú prehru v sezóne dnes v siedmom kole druhej futbalovej ligy skupiny východ utrpelo mužstvo MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Stalo sa tak na pôde ambiciózneho Bardejova. Partizán vyhral rozdielom triedy 3:0.

Ilustračný obrázok k článku Šesťzápasová neporaziteľnosť je na konci: Futbalisti Tatrana v Bardejove prehrali

Snahu o štvrté víťazstve v aktuálnom ročníku začali domáci napľňať už v 9. minúte stretnutia, keď sa do streleckej listiny zapísal Revák. V úvode druhého polčasu pridal Bardejov druhý a desať minút pred koncom aj tretí gól. Mikulášania majú aktuálne na konte štyri víťazstvá a tri prehry a v tabuľke druhej ligy sk. východ klesli na priebežnú štvrtú pozíciu.

Partizán Bardejov – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 3:0 (1:0)
Góly: 9. R. Revák, 52. J. Zápotoka, 79. Palša (z pok. kopu)
Žlté karty: 40. J. Zápotoka, 67. Gruca – 45. Kostúrik, 59. Lišivka, 77. Čekan, 78. Mizerák, 79. Macík
Rozhodovali: R. Galád – Hrmo, Mihalík
Divákov: 411
Zostava MFK Tatran: Macík – Kubena, Papaj, Jánošík (75. Mizerák), Válovčan, Kostúrik (46. Chomistek), Mózer (56. Čekan), Lišivka, Hoferica, Pastva, Kurák

Autor článku: Pavol Tomčík
Ilustračné foto: Štefan Madaras