Tomáš Batiz Futbal

Slovnaft Cup: Tatran uspel v Predmieri a postúpil do 4. kola

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš usepli v 3. kole Slovnaft Cupu. Tatran zvíťazil na ihrisku piatoligistu.

Ilustračný obrázok k článku Slovnaft Cup: Tatran uspel v Predmieri a postúpil do 4. kola
Zdroj: Tomáš Batiz

Hráči Liptovského Mikuláša pokračujú na víťaznej vlne. Po tom ako si zverenci Štefana Zaťka poradili v sobotu v rámci II. ligy s Komárnom jednoznačne 4:1, uspeli aj v 3. kole Slovenského pohára.

Liptáci žiadne prekvapenie nedopustili. Na ihrisku Predmiera, ktorý hrá V. ligu Stredoslovenského futbalového zväzu, zvíťazili 2:1.

Hostí poslal už v 9. minúte do vedenia Bobček, ktorý sa strelecky presadil aj v závere prvého polčasu. Predmieru sa podarilo stretnutie zdramatizovať, keď v 58. minúte znížil Pistovčák. To zo strany domácich už bolo všetko. Liptovský Mikuláš si ustrážil jednogólové vedenie a postúpil do ďalšieho kola.

Z víťazstva sa tešil aj susedný Ružomberok. Účastník Fortuna ligy porazil treťoligový Martin 2:0.

FK Predmier – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:2 (0:2)

• Góly: 58. Pistovčák – 9., 41. Bobček

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Liptovského Mikuláša a okolia.