Tomáš Batiz Šport

Tatran čaká posledný domáci zápas v sezóne: Liptáci nastúpia proti Lokomotíve Košice

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš odohrajú posledný domáci zápas v sezóne 2018/2019. Ich súperom bude Lokomotíva Košice.

Ilustračný obrázok k článku Tatran čaká posledný domáci zápas v sezóne: Liptáci nastúpia proti Lokomotíve Košice
Zdroj: MFK Tatran Liptovský Mikuláš

V 29. kole II. futbalovej ligy sa v sobotu 18.5.2019, proti sebe stretnú MFK Tatran Liptovský Mikuláš a FC Lokomotíva Košice. Stretnutie ma výkop o 17:00.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš svoj predchádzahúci ligový zápas odohral na vlasntom štadióne proti FK Poprad. Liptáci boli počas zápasu aktívnejším tímom a vyrpacovali si viacero veľmi dobrých gólových príležitostí. Napokon sa im však recept na brankára Knurovského nájsť nepodarilo a o ich prehre rozhodol smolný gól z 82. minúty, keď sa po chybnej rozohrávke Liptákov presadil Stanislav Šesták. Domáci tak zo zápasu odišli bodovo naprázdno a v tabuľke im so 44 bodmi patrí štvrté miesto.

FC Lokomotíva Košice svoj poslesledný dôležitý duel o udržanie sa v II. lige proti Slavoju Trebišov. Diváci počas zápasu neuvideli ani jeden gól a zápas sa tak skončil výsledkom 0:0. Oba tímy si do tabuľky pripísali po jednom bode a k udržaniu sa v ligu sú aktuálne bližsie Košičania. Lokomotíva Košice má v tabuľke 35 bodov a patrí jej dvanáste miesto.

Posledný vzájomný zápas (14. kolo, II. futbalová liga, 2018/2019):

  • FC Lokmotíva Košice – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:1 (1:1)
FOTO: Rekonštrukcia futbalového štadióna MFK Tatran
8
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie